Jeśli potrzebujesz pomocy pamiętaj, aby wcześniej umówić wizytę w Kancelarii telefonicznie, ewentualnie mailem. Z uwagi na zagrożenie COVID-19 realizujemy także porady w wersji on-line, za pomocą takich komunikatorów jak: Whatsup, Skype, Facetime, Messenger.
  • o/Złotoryjapl. Niepodległości 2, 59-500 Złotoryja
  • o/WrocławObsługa Klienta Biznesowego po wcześniejszym umówieniu
  • Telefon:71 / 75 75 430
  • Poczta elektroniczna (at=@)sekretariat(at)kancelaria-stasiewicz.pl

Jesteś tu

Kancelaria-Stasiewicz.pl

Misja

Reprezentujemy interes prawny Klienta z najwyższą starannością i pełnym profesjonalizmem, w środowisku akceptacji, zrozumienia i poszanowania.

Filozofia pracy

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, współpracujemy z ekspertami w wielu dziedzinach, nie tylko prawnych ale także innych dziedzin życia gospodarczego. Jesteśmy otwarci na pojawiające się innowacje, które mogą zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Profesjonalizm i zaangażowanie

Pełniąc służbę, świadczymy pomoc prawną Klientom indywidualnym, a także przedsiębiorcom. W naszej pracy często spotykamy się z sytuacjami bardzo osobistymi, w które wchodzą uczucia, emocje i tajemnice. Dlatego za jeden z celów, w naszej pracy, stawiamy sobie reprezentowanie interesu Klienta w taki sposób, aby czuł się on komfortowo i wiedział, że ma pełne wsparcie, poparte profesjonalna wiedzą i doświadczeniem. Reprezentując interesy przedsiębiorców działamy w jak najlepiej pojętym interesie Klienta, w sposób szybki i sprawny. Staramy się przedstawić Klientowi gotowe rozwiązania pojawiających się problemów prawnych, a także w pełni wyjaśnić wszystkie ryzyka jakie mogą się nasuwać podczas prowadzenia sprawy.